KONTAKTA OSS

Du är alltid välkommen att kontakta oss med dina frågor.
Vår kundtjänst är tillgänglig 10-17 på vardagar och vi svarar normalt inom 24 timmar.
Du kan även kolla in vår FAQ här nedan där vi svarar på de vanligaste frågorna eller vår returpolicy om du vill veta mer kring returer.

Denna webbplats är skyddad av reCAPTCHA och Googles integritetspolicy . Användarvillkor gäller.

VANLIGA FRÅGOR

Frakt och leverans

Inom sverige kan du räkna med 3-5 leveransdagar direkt hem till brevlådan. Utanför Sverige kan de variera, men oftast har du ditt paket inom 5 arbetsdagar.

Handlar du för över 200 kr så är de fri frakt, annars kostar den billigaste 29 kr inom Sverige.

Inom EU, Norge, Schweiz och UK: Fri frakt över 200 kr, annars 99 kr.

OBS: Om du beställer till ett land utanför Sverige så tillkommer i vissa fall tullavgifter.

Vi skickar till de flesta länder i världen. Om de ej går att beställa till ert land så ber vi er kontakta vår kundtjänst (kelly@kellywhite.com) så hjälper vi er vidare.

Om våra nikotinpåsar

Kelly White är ett helt tobaksfritt snus som enbart innehåller nikotin. De kan även kallas för nikotinpåsar.

Alla våra snus sorter är av slim design, de innebär att de inte är lika stora som den vanliga snusen och därför inte syns lika mycket under läppen. Många tycker även att det lägger sig skönare.

Sparkling Kelly (Glitterdosan från Kelly White)

Vår glittriga dosa Sparkling Kelly finns att köpa i vår webbshop under namner Sparkling Kelly samt i vissa utvalda butiker.

De kommer att komma glitterdosor i fler färger inom kort. För att säkra er om ett exemplar när de släpps, glöm inte att skriva upp er på vårt nyhetsbrev där alla nyheter släpps först.

Sparkling Kelly finns att köpa i utvalda butiker.

Team Kelly

Sophia Wilsby

VD & Grundare

sophia@kellywhite.com

+46 76 234 90 00

Johan Sundström

Försäljningschef & Grundare

johan@kellywhite.com

+46 70 181 90 50

Madeleine Andersson

Marknadsansvarig

madeleine@kellywhite.com

+46 72 443 16 24

Adrian Carlberg

Säljare

adrian@kellywhite.com

+46 73 412 27 21

Olivia Alkin

Säljare

olivia@kellywhite.com

+46 73 933 25 41

Jakob Åkerlund

Key Account Manager

jakob@kellywhite.com

+46 70 487 54 51